Transport drogowySigma Logistics dostarcza najlepsze, najbardziej elastyczne rozwiązania w każdym miejscu i o każdej porze w najszybszy, najskuteczniejszy i najbardziej bezpieczny możliwy sposób. Jesteśmy godni Twojego zaufania - p
racuj z najlepszymi w branży! 

W ofercie proponujemy między innymi transport samochodami z naczepami oplandekowanym, chłodniczymi jak również izotermicznymi na terenie całego kraju, Europy i Euroazji do wszystkich sieci hiper- i supermarketów, hurtowni oraz klientów indywidualnych, zapewniając kontrolę nad przebiegiem przewozu.

Dbając o zachowanie wysokiej jakości usług współpracujemy ze starannie wybranymi przewoźnikami na zasadach umów długoterminowych. Działamy wg. ściśle ustalonych procedur, co gwarantuje zachowanie bezpieczeństwa przewozów. Używane przez nas samochody spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Bazując na wieloletnich doświadczeniach wypracowaliśmy efektywne metody zarządzania środkami transportu, umożliwiające nam realizację zleceń w ciągu 24h „od momentu wystawienia zlecenia transportowego, jak również konsolidowania przesyłek w taki sposób aby był on jak najatrakcyjniejszy cenowo dla klienta. 

Oferujemy specjalityczną i kompleksową obsłuę każdego typu przesyłek:

  • organizujemy całopojazdowe, częściowe i drobnicowe przewozy towarów
  • analizujemy dane statystyczne dotyczące przewozów i komunikujemy spostrzeżenia naszym partnerom starając się zawsze poprawiać standard usługi i naszą współpracę.

Firma Sigma Logistics posiada niezbędne certyfikaty i licencje potwierdzające nasze kompetencje. W ramach grupy Wertex posiadamy Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika oraz polisę Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika i Spedytora. Przewozy odbywają się w oparciu o Prawo Przewozowe i konwencje międzynarodowe.